הגעתם למקום הנכון

תהליכי אימון וליווי אישי למשפחות וקהילת הלהטב"ק

חוות הדעת של לקוחותיי

מתאמנים מספרים

נעים מאוד,

לוגו שקוף שחור

אם הגעתם לכאן, אתם או מישהו מהסביבה האישית או המקצועית שלכם, מתמודדים עם תהליך שינוי כלשהו. כולנו מתמודדים עם שינויים – חלקם יזומים למטרות שיפור ושינוי לטובה וחלקם, הם שינויים שנכפו עלינו ועכשיו, אנחנו צריכים להתמודד.

החיים לימדו אותי הכל

כבר יותר משלושים שנה  שאני מלווה אנשים וארגונים בתהליכי השינוי שלהם, בלמידה לקחת את השליטה לידיים ולהוביל להצלחה. האימון שלי מתבצע באמצעות  תהליכי למידה  קבוצתיים ואימון עסקי ואישי.

הנטייה הטבעית שלנו, היא לחפש מישהו אחר שיוביל, שינהל שינויים יזומים ולהאשים את הסביבה בשינויים כפויים. בבחירה או בהאשמת אנשים אחרים בשינויים שלנו, אנחנו מאבדים את היכולת להוביל ולהחליט עבור עצמנו ובנוסף, מאבדים אנרגיות מיותרות.
לכן, בכל שינוי אני תמיד שואלת, מה אני יכולה לעשות כדי להשפיע על המצב? איפה השליטה שלי?
וכך מפוזיציה של תגובה, אני עוברת למקום יוזם ומוביל ואת זה, אני שרית יודעת ללמד, ללוות ולסייע לכם לעשות. לנהל את השינוי של עצמכם.

מה עם החלום שלך?

אימון אישי

יציאה מהארון, מכל ארון, מלווה באתגרים רבים. קבלה עצמית, ההכלה של הסביבה, התמודדות עם מקומות ואנשים חדשים ובעיקר, שינוי תפיסה משמעותי ואתגרים יום-יומיים איתם צריך להתמודד.

כאמא לטרנסג'נדר וכפעילה משמעותית בקהילה ובעמותות שונות בתחום התמיכה והליווי, אני מכירה היטב את הקהילה, את תהליכי היציאה מהארון ואת קשיי ההתמודדות ליוצא מהארון ולסביבתו המיידית.

ביחד אנחנו נמצא קרקע יציבה, נכיר את הקהילה, נבין כיצד להתמודד עם מציאות חדשה, נתפוס את המושכות ונחזור לשליטה. בכל קושי אותו אתם חווים אני כאן כדי לסייע לכם .

ליווי לאורך זמן

כולנו צריכים מדי פעם, מישהו מבחוץ שישים לנו מראה, שיראה לנו את הדרך, שימקד אותנו ושיעזור לנו לקבל החלטות או לעבור תקופות מאתגרות.

תוכנית הליווי מאפשרת לכם להגיע למכשולים שהחיים יציבו בפניכם עם בנק ידע עצום מאחוריכם. בעזרת הידע שצברתי במסע האישי שלי עם בני דרך מוסדות החינוך, הרפואה ומערכת הבטחון. בשילוב עם ההיכרות העמוקה שלי עם קהילת הלהטב"ק,

אני מאמינה שביכולתי לעזור באופן אקטיבי ולייעץ בצורה מקצועית לכל אחד ואחת שהם או הקרובים אליהם עוברים את אותו התהליך.

ליווי ממוקד

מסלול הליווי הממוקד מתאים למי שצריך תיקון קטן והכוונה נקודתית להתמודדות עםם המצב. ביחד נתפקס ונקבל כלים להגיב נכון לסיטואציות.

זהו ליווי קצר וממוקד, תהליך אינטימי ומותאם לכאן ועכשיו. לסדר את המחשבות ולתכנן את הדרך הנכונה להתמודד עם המצב החדש. כהורה, בן\בת זוג, קרוב משפחה או חבר.

מה כולל המסלול?
מסלול הליווי הממוקד כולל סדרה של 5 פגישות:
1. מיקוד חוזקות וערכים
2.  יצירת החזון
3. בניית תכנית פעולה
4.דיוק וחיזוק ארגז כלים 
5. ליווי ליציאה לדרך

המומחיות, הנסיון וההקשבה שלי עומדים לרשותכם בלחיצת כפתור.

שאלות נפוצות

אם אתם או מישהו קרוב אליכם יצא מהארון ואתם מרגישים קשיים בהתמודדות עם האירוע. אם אתם מרגישים שאתם "תקועים" במקום לא טוב ולא מצליחים להתקדם בתהליך האישי שלכם או של מישהו קרוב אליכם – אני יכולה לעזור.

בעוד טיפול פסיכולוגי עוסק בשאלה "למה?", אימון מתעסק ומכוון בעיקר ל"איך".  אימון מכוון לקידום לביצועים בתחומים ספיציים ומוגדרים, להבין מה הפער בין המצוי לרצוי ולמצוא את הדרך לשם.

טיפול, מכוון לסייע לאנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים, רגשיים, אישיותיים והתנהגותיים.

המסגרת הבסיסית של האימון הינה סדרה של  12 מפגשים של שעה, המתקיימים אחת לשבוע,
מסגרת זו גמישה בהתאם לצרכים שלך.

הפגישות הראשונות של התהליך מוקדשות למיקוד התהליך:
הכרות, יצירת חזון אישי ומיקוד מטרה לתהליך. המשך התהליך מתמקד בהגעה למטרה.
הפגישה האחרונה היא פגישת סיכום, סגירה וגזירת תובנות ליישום עצמאי מעבר למסגרת האימון.

 

תהליך ליווי המבוסס על עקרונות, כלים וטכניקות מעולמות הקואצ'ינג בשילוב נסיון מצטבר מליווי עשרות משפחות בתהליכי יציאה מהארון.

הייעוץ ניתן במגוון תחומים – התמודדות בבית הספר / צבא או שירות לאומי, לימודים אקדמאיים או חלופות של לימודי המשך, סיוע לוגיסטי ונפשי.
למי זה מתאים ? חברי הקהילה ובני משפחותיהם.

כמובן, ניתן לבצע את הפגישות בצורה פרונטלית בקליניקה בהרצליה או במקום אחר לנוחיותכם, בצורה מקוונת ואף טלפונית.

אעשה כל התאמה על מנת שתוכלו לעבור את התהליך בנוחות המקסימלית.