אנחנו לא יכולים לשנות את מה שקורה לנו בחיים.

בהרצאה "אמא גאה" אני פותחת חלון לחוויה שלי כאשה וכאמא, בתקופת השינוי המשמעותי בחיי ובחיי בני ומשפחתי.

זה סיפור על הורות, שלא תמיד עומדת בציפיות שלנו, על החשיבות בבחירה נכונה, על אופן ההתמודדות עם משבר ועל יצירת מציאות חדשה תומכת, מחזקת ומאחדת.

ההרצאה מהווה השראה לנחישות, חיוביות, נפילה לתהומות וצמיחה מחדש לחיים שלמים ומאושרים דווקא בזמן משבר, כל משבר.

יצאתי לדרך חדשה

השינוי הגדול שלי

בעקבות השינוי הגדול, בחרתי לעזוב את העבודה שלי בחברת תקשורת גדולה כמנחת סדנאות ומנהלת הדרכה ויצאתי לדרך חדשה. כיום אני מלווה משפחות וארגונים בתהליכי שינוי, מנחה סדנאות ומרצה על השינוי הגדול בחיי במטרה לעזור לאחרים בהתמודדות עם זהות מינית/ מגדרית מגוונת של קרובים, ולסייע לא.נשים החווים את השינוי בעצמם -בהתמודדות עם התהליך והשיתוף המאתגר.

למי זה מתאים?

ההרצאה מותאמת למגוון קהלי יעד: ארגונים, מסגרות חינוכיות, מסגרות ציבוריות, הורים ובעצם, לכולם. כולנו חווים בחיים שלנו, סיטואציות שאין לנו שליטה עליהן. מרביתנו מגיבים בניסיון לשנות את המצב או גרוע מזה – להישאב לתסכול ומרמור על מה שקרה לנו. בהרצאת "אמא גאה" אנחנו ניחשף לסיפור האישי של המשפחה שלי, נכיר דרכי התמודדות, נגלה שיטות להתגבר על אתגרים ונקבל כלים להובלת משברים באופן מקדם ומועיל.

הניסיון שלי, הרווח שלכם.

בהרצאה שלי, אני משתפת בתקופה המאתגרת והמורכבת ביותר בחיי. אני מספרת את הסיפור שלי, לא רק כדי להשמיע ולשתף, אלא בעיקר לספק השראה לשומעים, על התמודדות עם תקופות מאתגרות במיוחד. כאלה שלכולנו יש. ההרצאה מבוססת על החיים שלי, הדרך שפיתחתי להתמודדות והתקווה, שניתן ללמוד וליישם, בחיים האישיים והמקצועיים שלכם.

בעברית

In English

נגן וידאו

חוות הדעת של לקוחותיי

א.נשים וארגונים משתפים

חוויה אינטימית ועוצמתית

אמא גאה בתקשורת

ראיון גל"צ – לוסי אהריש

שיחה כנה בין שתי נשים על מגדר, הורות ואהבה ללא תנאי.

אמא גאה: בנה הטרנסג'נדר של שרית בן שימול התגייס לקרבי

אחרי שהבן שלה, סיפר לה שהוא טרנסג'נדר, שרית בן שימול עברה מהפך: היא עזבה את העבודה אחרי 17 שנה, למדה קואוצ'ינג והיום מסתובבת בארץ עם ההרצאה שלה "אמא גאה". והילד? "הוא מאושר עד הגג".

כאן תאגיד השידור – חלון גאווה - עם איציק יושע

שרית בן שימול, אמא לצעיר טרנסג'נדר, מסייעת להורים בהתמודדות עם היציאה מהארון של ילדיהם. להאזנה החל מדקה ה5:56